Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Dolní Bojanovice 800 let  -  1996 

MC vydala obec Dolní Bojanovice v rámci oslav 800 výročí první písemné zmínky o obci Dolní Bojanovice. Spolu s Cimbálovou muzikou Zádruha zde uslyšíte všechna hudební tělesa a uskupení, jež v roce 1996 v Dolních Bojanovicích aktivně působila a většina jich působí dodnes.

 

Cimbálová muzika Zádruha  -  2001

V roce 2001, u příležitosti našeho prvního zámořského turné, jsme natočili nejen pro kanadské publikum naše první samostatné album. Na toto album jsme zařadili písně známé i méně známé, ty, které máme rádi jak my, tak naši posluchači. Toto album jsme nazvali prostě  "Cimbálová muzika Zádruha".

 

Ej, Vy Tvrdonice - 2003

CD vydala obec Tvrdonice v rámci národopisných slavností Podluží v písni a tanci. Cimbálová muzika Zádruha se na tomto CD podílí jako jedna z muzik pravidelně učinkujících na těchto slavnostech

 

Já sa koňa bójím  -  2004

Debutové album folklorně-rockové skupiny Koňaboj z Vyškova, na které si Koňaboj přizval Cimbálovou muziku Zádruha k dokreslení folklorního rázu lidových písní oblečených do rockového kabátku. Vzniklo tak úspěšné spojení dvou rozdílných žánrů, spojení velmi oblíbené u posluchačů všech věkových kategorií.

 

Vánoční koledy  -  2006

Album plné nádherných vánočních koled v podání Cimbálové muziky Zádruha a jejích hostů. Album, které Vám přinese tu pravou vánoční atmosféru. Album plné pohody a klidu. Omezená edice.

 

Písně s láskou vyšívané - 2012

Na podzim roku 2012 vydávají Mužský a ženský sbor z Moravské Nové Vsi společné dvojCD, na nichž zaznívají písně na téma láska a vše s ní spojené.

Ženský sbor přizval k natočení jejich CD Cimbálovou muziku Zádruha. Podluží je, jak pro ženský sbor, tak pro Cimbálovou muziku Zádruha, jejich rodnou domovinou, tudíž výsledek této spolupráce stojí za poslech všem příznivcům lidové písničky a muziky.

 

Rodnej dědině - 2013

"RODNEJ DĚDINĚ" se jmenuje CD Mužáků z Vrbice, které vydali jako malý dárek sobě, dědině i všem svým příznivcům u příležitosti 10. výročí založení mužského sbor na Vrbici. Mimo vrbecké mužáky na CD uslyšíte také jejich hosty: Janu Otáhalovou, Jožku Šmukaře a Boženu a Zdeňka Baťkovi. Hudební doprovod tohoto nosiče obstarala Cimbálová muzika ZÁDRUHA.